Tiktoker Olarak Beğeni ve Abone Artırma Yolları

Tiktok’ta Takipçi Artırmak Mümkün Mü?

Tiktok da takipçi ve beğeni sayısını artırmak mümkündür. Belli şartlar sağlanmadığı takdirde bu her zaman gerçekleşmeye bilir. Sizler için Tiktok da takipçi kazanmanın sırlarını derledik. En güzel yanı ise artık Tiktok da en hızlı takipçi nasıl kazanılır bunu biliyor olacaksınız. Tek yapman gereken adımları sırasıyla takip etmek, hazırsan tiktok da takipçi ve beğeni nasıl artırılırmış bakıp görelim.

Tiktoker Olarak Beğeni ve Abone Artırma Yolları

Tiktoker Olarak Beğeni ve Abone Artırma Yolları

Tiktok Nasıl Bir Platform

Tiktok 2015 yılında yayın hayatına başlamış, birkaç sene içerisinde popületerisi hızlıca artırmıştır. Bunun en belirgin sebepleri arasında ara yüzünün çok sade ve kullanışlı olmasıdır. Sade tasarımından dolayı, tiktok kullanıcıları sizin profilinize girdiği zaman ilk karşılaşacağı şey kullanıcı adınız olacaktır. Burada çok sade, bir üyelik ismi bizim lehimize olacaktır.

Anlamlı Profil Resmi

Belirlediğimiz kullanıcı adı ile özdeşleşen bir profil fotoğrafı, sizin profilinizin akılda kalıcılığını artıracaktır. İnsanların o konu ile ilgili akıllarına bir soru geldiği zaman, ilk işleri sizin profilinize girerek videolarınız ile bilgi sahibi olacaktır. Profil, fotoğrafını değiştirmek için ben sekmesine girilerek, profili düzenle kısmından yapılabilir.

Bu İşi Biliyorum İmajı Vermek

Oluşturacağın videolar ile ilgili kendi biyografine yazı yazmayı unutma, bu insanlar için ben bu işi biliyorum imajı verecektir. Bu kısım da eğitimin, geçmiş çalışmaların daha fazla neler yapa bilirsin gibi konular da bilgi verebilirsin.

Ufak Tiktok Ayarları

Profilinin kısıtlamasını kaldırmak önemli bir adım, profilinin gizliliğini kaldırırsan çok daha fazla kitleye ulaşa bilirsin. İnsanlar senin profiline girdiği zaman, seni tanımaları konusunda büyük bir fırsat tanımış yakalar. Profilini herkese açmak için Gizlilik ve güvenlik ayarlarından, gizlilik sekmesine tıkladığında, özel hesap butonu karşına gelecektir bunu kapattığın takdir de hesabımız genel herkese açık olur.

Keşfedilebilirlik, özelliğini açarsan diğer kullanıcılar seni daha kolay bulabilir hale gelir. Bu özelliği açarsan takipçi ve beğeni sayını artıra bilirsin. Bu özelliği açtığında tiktok, seni beğenme ihtimali olan diğer kullanıcılara da önerecektir kısacası bir taşla iki kuş, bu özelliği açman son derece elzem bir konu,

Sana kimlerin tepki vereceğini belirleyerek, tepki veren kitleni belirleye bilirsin bu özelliği, herkes olarak değiştir. Bu özelliği açtığında seninle arkadaş olmayanlar bile kolaylıkla videolarına tepki bıraka bilecek.

Keşfeti Takip Et

Keşfeti yakından takip edersen, anlık olarak hangi videoların trend olduğunu bilebilirsin. Keşfetteki trend videolar konusunda sende video çek. Böylelikle keşfete çok daha kolay girebilirsin.

Keşfeti yakından takip etmen, bir sonraki videonun konusu hakkında sana bilgi verecektir. İnsanların hangi konulara ilgi duyduğu konusunda bilgi sahibi olursun, ilgi çekmeyen konuları direk eleyebilirsin. Kısacası keşfetti takip etmen son derece elzem bir konu

Popüler Müzikler ve Hashtagler

Video açıklamalarına mutlaka hashtag ekle popüler hastagler kullanmaya özen göster. Böylelikle videoların çok daha geniş kitleye hitap eder. Keşfet kısmına biraz göz atarak popüler hastagleri doğrudan öğrene bilirsin. Biraz tüyo almak herkes için faydalıdır.

Popüler müzikleri sende kullan, popüler müzikler o kitle hakkın da sana bilgi verir. Bir sonraki videoların da o kitleye hitap edebilmek için ne tür videolar çekeceğini çok daha iyi bileceksin.

Kendi Kemik Kitleni Oluştur

Kendi yeteneklerini yansıta bileceğin videolara öncelik ver, diğer insanlardan çok daha kolay fark edilmeni sağlayacaktır. Bir konu da bilgi sahibi oldukça insanlar o konu ile ilgili bir araştırmaya girdiğinde akıllara ilk gelen sen olacaksın.

İnsanlara sevilen videolar sunmaya devam ettiğin sürece, kemik kitlen oluşacak, kemik kitle sayesinde videoların öne çıkmaya başlayacak tiktok insanların senin videoların ile daha fazla vakit geçirdiğini görecek. Senin videolarını daha fazla kişilere önerecek, tiktoker olarak bir akıma öncelik etmene sebep olacak.

Rapor Et

OKU  İnternetten Para Kazanma Yolları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netflix İle Eğlenirken Yabancı Dil Öğrenmek

Netflix İle Eğlenirken Yabancı Dil Öğrenmek

Temettü Veren Hisseler ile Gelir Elde Etmek için Yapılacaklar

Temettü Veren Hisseler ile Gelir Elde Etmek için Yapılacaklar